| MangoGirl a întrebat:

Voi ce stiti, in camp rock 2 se saruta shane(joe jonas) cu mitchie(demi lovato)? Filmul apare in septembrie, dar voi titi ceva? msss

11 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da, din cate am vazut in melodia lui noni cu fata aceea ei erau impreuna, deci e foarte posibil sa se sarute happy

| bulebule a răspuns:

Normal, doooooooooh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe fata aia o cheama Miruna Oprea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se saruta.eu am poza care dovedeste asta.cine vrea id meu si poza cu mitche(demi) si shane(joe) add happyinewss@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se saruta.eu am poza care dovedeste asta.cine vrea id meu si poza cu mitche(demi) si shane(joe) add happyinewss@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se saruta (am vazut filmul)big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se saruta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nu am vazut filmul eu cred ca Mici si Shane se saruta pentru ca sunt indragostiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se saruta da` tu nu ai vazut filmul?