| Ciufiiiiiiix a întrebat:

Voi sunteti fani justin bieber?
eu nu laughing il urasc pe omul ala

Răspuns Câştigător
| Fechete_Cristi_1985 a răspuns:

Pe mine ma scoate din sarite.
Stiati ca el a primit locul 1 la concursul,, Cea mai frumoasa femeie"?

50 răspunsuri:
| SarahTheVampire123 a răspuns:

Hei kînta bine, si arata bine ce aveti voi cu el? Daca sunteti baieti înseamna ca sînteti gelosi ca e mai frumos ca voi!

| Bittersweett a răspuns:

Nu ai de ce sa il urasti. ca nu ti-a facut nimic.[ spun asta in calitate de "ne-fan al lui"laughing. Adica, sa fim seriosi, el e un pusti celebru care a ajuns unde este prin numeroasele barfe si zvonuri create poate intentionat. Il admir dintr`un anume punct de vedere... Cand este adus in discutie nu ai cum sa nu razilaughing. Toti incep sa fie pro si contra. ceea ce ma amuza cumplitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitări.

| Ciufiiiiiiix explică (pentru SarahTheVampire123):

Sunt fată happy

| Ciufiiiiiiix explică (pentru Fechete_Cristi_1985):

laughing pe bune?

| SkizoMetal a răspuns (pentru SarahTheVampire123):

Logica ta mă intrigă. Numai oamenii care nu pot aduce un argumet la ceea ce spun, aduc fraze din asta idioate gen "nu-ţi place pentru că eşti gelos". Dacă nu-mi place ceva înseamnă că nu e pe gustul meu nu că sunt geloasă._.

| rock231girl a răspuns:

Ce face el nu se numeste muzica, se numeste gunoi, iar el este cosul plin de acel gunoi.

| Ciufiiiiiiix explică (pentru rock231girl):

rolling on the floor exact

| BiancaBaby a răspuns:

Nu-l urasc, pur si simplu mi-e antipatic total happy

| ihacoswhy a răspuns (pentru rock231girl):

Nu zic ca sunt un mare fan da' el face melodii foarte bune doar ca voi il urati ca vai a lansat melodia aia Baby si credeati ca e o fata si il faceti gay si in tot felul uniil urasc doar pentru ca e la moda chiar daca le place cum canta si altii nu il urasc doar ca nu e pe gustul lor! hai ce mai zici la asta?
(gunoi ii zici lu' mata)laughing

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Tu il urasti doar ca e la moda nu zic ca sunt un mare fan dar voi ati inceput chestia asta ce e gay si tot felul de la melodia aia Baby ce sa zic TRECI PESTE

| ihacoswhy a răspuns:

Pana si eu care joc fotbal cu baietii la perfectie si sunt baietoasa si ma dau sun snakeboardul nu sunt asa nesimtita laughing hai replica te rog!

| Ciufiiiiiiix explică (pentru ihacoswhy):

Bieber la moda? laughing
dp parerea mea pana si fuego canta mai bine ca el
mie nu mi-a placut niciodata bieber laughing
si nici nu o sa-mi placa vreodata
straight face

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

N-am zis ca e la moda analfabeto!
cati ani ai ca vad ca esti asa cam ....ma abtin

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Am zis ca e la moda sa-l urasti si sa spui ca-i gay! doamne...

| CautNume a răspuns:

Nu, n-as asculta asa ceva.
Spun asta pentru ca e parerea mea, nu ca e la moda si "muzica" lui/ei (nu stiu ce sa spun) chiar e un jeg.

| rock231girl a răspuns:

Draga mea colega, nu am spus ca i gay... poate ai p problema de intelegere.Sigur ai una. Daca iti place de mata aia de Justin Biber care nici macar nu face muzica, e problema ta.Iti MAI REPET o DATA daca nu ai inteles.Din punctul meu de vedere e un gunoi...Nu imi pot da seama ce nu ai inteles.

| rock231girl a răspuns:

Daca nu ai cu cine te certa cauta-ti prieteni.

| ihacoswhy a răspuns:

Nu ma cobor la mintea voastra asa ca pace!

| Ciufiiiiiiix explică (pentru ihacoswhy):

De ce dracu
ai mai raspun la intrebare?
straight face doamne...

| Vans a răspuns:

Vorbea tipa cu 1 erection în listă, care e acelaşi rahat ca jb.

| Ciufiiiiiiix explică (pentru Vans):

Daca te intereseaza se numesc one direction rolling on the floor

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

De da'ia

| Ciufiiiiiiix explică (pentru ihacoswhy):

Te potrivesti de minune cu vans asta
o alta...happy nu stiu de ce dracu am mai pus intrebarea straight face

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Mie nu-mi place justin bieber am spus doar ce ai cu el mie oricum imi place cheloo si trupa parazitii, bug mafia si altele eu sunt cu rap-ulbig grin

| Vans a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Ştii ce înseamnă "erection"?
Ştiu numele trupei, dar nu mă interesează.

| Ciufiiiiiiix explică (pentru ihacoswhy):

Nu imi place straight face
il urasc din tot sufletul meu

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Ai auzit de parazitii sau bug mafia? de parazitii sigur ai auzit daca te uiti la x factor...big grin

| Ciufiiiiiiix explică (pentru Vans):

Apropo pentru raspunsul tau straight face
one direction nu sunt de rahat
cum spui uh
poate muzica pe care o asculti tu e de rahat
Metalica si alte porcari straight face

| Ciufiiiiiiix explică (pentru ihacoswhy):

Am auzit de bug mafia si ce propui?