| Razvan1807138078340 a întrebat:

Daca toti omenii zic ca il urasc pe Justin Bieber, de ce are atati fani?

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Pentru ca multi nu recunosc ca il plac, dar deocamdata, noi suntem romani, si. daca are China ( poate jumatate. ) deja ne intrece. daca romanii nu il suporta, iar ceilalalti da.atunci e clar.

Bafta!

5 răspunsuri:
| deeitza a răspuns:

Pentru ca multi chiar il plac dar nu stiu ce este cu simpatia asta cu el

| Tasya05 a răspuns:

Poi eu cred ca oricuii ii place putin de Justin. Eu am cateva prietene si colegee de clasa care tot spuneau ca il urasc pe,, gayber'' si de fapt erau obsedate de el!laughing
Deci nici eu nu inteleg dc are atatia fanii daca totii il urasclaughing. Dar probabil ca el are ft multi fanii in alte tarii cum ar fi Canada, America, Australia, Germania, Israel, Spania, Italia. Romanii nu se compara cu astia! Romanii isi asculta numai manelele sau rock-ul lor.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Iti multumesc ca si u il urasti tongue pe bulei laughing

| iHeartKpop a răspuns:

@yloveyoujustinbieber nu pune toti romanii in aceeasi oala si scoate-ti capul din fund.nu toti ascultam manele si rock

| BiuL a răspuns:

Il uras pentru ca are fani, si are succes si talent si bani, fani or fost inainte de hateri, orice artist are si fani si pers care nu il suporta