| Ciufiiiiiiix a întrebat:

Voi sunteti fani justin bieber?
eu nu laughing il urasc pe omul ala

Răspuns Câştigător
| Fechete_Cristi_1985 a răspuns:

Pe mine ma scoate din sarite.
Stiati ca el a primit locul 1 la concursul,, Cea mai frumoasa femeie"?

| Ciufiiiiiiix explică (pentru Fechete_Cristi_1985):

laughing pe bune?

| Fechete_Cristi_1985 a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Dap

| Ciufiiiiiiix explică (pentru Fechete_Cristi_1985):

laughing deci nu pot sa cred

50 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu, n-as asculta asa ceva.
Spun asta pentru ca e parerea mea, nu ca e la moda si "muzica" lui/ei (nu stiu ce sa spun) chiar e un jeg.

| KiddoC a răspuns:

Toată faza cu ura pentru o vedetă mi se pare exagerată şi penibilă. Nu mi se pare logic să poţi urî pe cineva din moment ce nu îl cunoşti personal, nu ai avut niciun contact cu persoana respectivă şi te ghidezi după ceea ce spune la televizor/internet.

Şi nu, nu sunt fană. Dar în respect pentru că face totuşi ceva cu viaţa lui.

| Vans a răspuns:

Vorbea tipa cu 1 erection în listă, care e acelaşi rahat ca jb.

| Ciufiiiiiiix explică (pentru Vans):

Daca te intereseaza se numesc one direction rolling on the floor

| Vans a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Ştii ce înseamnă "erection"?
Ştiu numele trupei, dar nu mă interesează.

| Ciufiiiiiiix explică (pentru Vans):

Apropo pentru raspunsul tau straight face
one direction nu sunt de rahat
cum spui uh
poate muzica pe care o asculti tu e de rahat
Metalica si alte porcari straight face

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Si mie imi place one direction...

| Vans a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Metallica*
tu*
porcării*
După ce înveţi să scrii o să poţi să comentezi.

| fadnox a răspuns (pentru Vans):

Mda, dupa ce invata se scrie si sa vorbeasca mai frumos

*eventual si cand va asculta ceva muzica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitări.

| ihacoswhy a răspuns:

Pana si eu care joc fotbal cu baietii la perfectie si sunt baietoasa si ma dau sun snakeboardul nu sunt asa nesimtita laughing hai replica te rog!

| ihacoswhy a răspuns:

Nu ma cobor la mintea voastra asa ca pace!

| Ciufiiiiiiix explică (pentru ihacoswhy):

De ce dracu
ai mai raspun la intrebare?
straight face doamne...

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

De da'ia

| Ciufiiiiiiix explică (pentru ihacoswhy):

Te potrivesti de minune cu vans asta
o alta...happy nu stiu de ce dracu am mai pus intrebarea straight face

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Mie nu-mi place justin bieber am spus doar ce ai cu el mie oricum imi place cheloo si trupa parazitii, bug mafia si altele eu sunt cu rap-ulbig grin

| Ciufiiiiiiix explică (pentru ihacoswhy):

Nu imi place straight face
il urasc din tot sufletul meu

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Ai auzit de parazitii sau bug mafia? de parazitii sigur ai auzit daca te uiti la x factor...big grin

| Ciufiiiiiiix explică (pentru ihacoswhy):

Am auzit de bug mafia si ce propui?

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Ai probleme la mansarda? te-am intrebat daca ai auzit doamne... si se vede ca nu te uiti la x factor:I

| Ciufiiiiiiix explică (pentru ihacoswhy):

Doamne straight face nici macar nu imi place x factor

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Ai probleme la mansarda? te-am intrebat daca ai auzit doamne....si se vede ca nu te uiti la x factor

| ihacoswhy a răspuns:

Stii ce i-a mai lasa-ma ca m-am saturat de comentariile tale de rahat si de discutia asta hai pa!

| ihacoswhy a răspuns (pentru ihacoswhy):

Si oricum se vede ca esti fitoasa...:/

| Ciufiiiiiiix explică (pentru ihacoswhy):

rolling on the floor

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Asa brovo! razi ca proasta! perfect!

| ihacoswhy a răspuns:

Fa ii zici lu' mata!

| ihacoswhy a răspuns:

Hai mars in cusca de proasterolling on the floororicum eu sunt mai buna ca tine la totrolling on the floor

| ihacoswhy a răspuns:

nu ma bag la mintea ta de handicapsatarolling on the floor

| BiancaBaby a răspuns:

Nu-l urasc, pur si simplu mi-e antipatic total happy

| GoddessMaui a răspuns:

Nu sunt fana lui, dar nu ma intereseaza ca doar nu mi se aprinde televizorul automat cand se difuzeaza videoclipurile lui.

| rock231girl a răspuns:

Ce face el nu se numeste muzica, se numeste gunoi, iar el este cosul plin de acel gunoi.

| Ciufiiiiiiix explică (pentru rock231girl):

rolling on the floor exact

| ihacoswhy a răspuns (pentru rock231girl):

Nu zic ca sunt un mare fan da' el face melodii foarte bune doar ca voi il urati ca vai a lansat melodia aia Baby si credeati ca e o fata si il faceti gay si in tot felul uniil urasc doar pentru ca e la moda chiar daca le place cum canta si altii nu il urasc doar ca nu e pe gustul lor! hai ce mai zici la asta?
(gunoi ii zici lu' mata)laughing

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Tu il urasti doar ca e la moda nu zic ca sunt un mare fan dar voi ati inceput chestia asta ce e gay si tot felul de la melodia aia Baby ce sa zic TRECI PESTE

| Ciufiiiiiiix explică (pentru ihacoswhy):

Bieber la moda? laughing
dp parerea mea pana si fuego canta mai bine ca el
mie nu mi-a placut niciodata bieber laughing
si nici nu o sa-mi placa vreodata
straight face

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

N-am zis ca e la moda analfabeto!
cati ani ai ca vad ca esti asa cam ....ma abtin

| ihacoswhy a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Am zis ca e la moda sa-l urasti si sa spui ca-i gay! doamne...

| rock231girl a răspuns:

Draga mea colega, nu am spus ca i gay... poate ai p problema de intelegere.Sigur ai una. Daca iti place de mata aia de Justin Biber care nici macar nu face muzica, e problema ta.Iti MAI REPET o DATA daca nu ai inteles.Din punctul meu de vedere e un gunoi...Nu imi pot da seama ce nu ai inteles.

| rock231girl a răspuns:

Daca nu ai cu cine te certa cauta-ti prieteni.

| Bittersweett a răspuns:

Nu ai de ce sa il urasti. ca nu ti-a facut nimic.[ spun asta in calitate de "ne-fan al lui"laughing. Adica, sa fim seriosi, el e un pusti celebru care a ajuns unde este prin numeroasele barfe si zvonuri create poate intentionat. Il admir dintr`un anume punct de vedere... Cand este adus in discutie nu ai cum sa nu razilaughing. Toti incep sa fie pro si contra. ceea ce ma amuza cumplitlaughing

| AdriAdrianaAdri a răspuns:

Cui nu-i place de Justin Biber.Este nu scumpbig grin.

| SarahTheVampire123 a răspuns:

Hei kînta bine, si arata bine ce aveti voi cu el? Daca sunteti baieti înseamna ca sînteti gelosi ca e mai frumos ca voi!

| Ciufiiiiiiix explică (pentru SarahTheVampire123):

Sunt fată happy

| SkizoMetal a răspuns (pentru SarahTheVampire123):

Logica ta mă intrigă. Numai oamenii care nu pot aduce un argumet la ceea ce spun, aduc fraze din asta idioate gen "nu-ţi place pentru că eşti gelos". Dacă nu-mi place ceva înseamnă că nu e pe gustul meu nu că sunt geloasă._.

| mooniesweet28 a răspuns:

Mie nu imi place, canta ca o fata.Singura piesa care imi place de la el e "boyfriend". Atat.happy