| printesatha69 a întrebat:

Voua ce muzica va place?
mie imi place muzica de:aqua, jonas, selena gomez, demi...multe altele dar nu suport puia si manele sau lady gaga.
dati-mi un raspuns la intrebare. cei care asculta ce nu-mi place nu vor primi fundita.

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Mie îmi plac Jonas Brothers. Îţi place melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=JMcKGirLDuU.

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Si mie imi place Jonas Brothers si Miley Cyrus
Nici eu nu suport Puya, Lady Gaga, manelele.

Genurile pe care le ascult in general sunt: pop, disco-pop, pop-rock, rock, alternative rock.

A. si de asemenea il urasc pe Justin bieber. happy daca esti fana a lui scuze, dar eu chiar il urasc.

| Floreenofficial a răspuns:

Da si mie imi place muzica disney-in special miley si selena. :X+britney :X

| checkmybrain a răspuns:

... Zici de parca Jonas/ Selena/Demi sunt mai buni decat Gaga/Puya/Manelele...sunt aceiasi, sunt la fel de ridicoli, muzica lor e la fel de stupida.

| printesatha69 explică:

Da e frumoasa:●ℓίvε ίη šρяίηģ ċσℓσяš●

| TropicalSun a răspuns:

Buna.la adresa ultimei fraze zic ca-i nepotrivita.In primul rand, avem gusturi diferite la vedete.Nu ne poti "obliga"ca sa zic asa...(totusi e un cuvant cam greu)sa ascultam vedetele Disney sau altele.In legatura cu fundita... ti-am spus mai sus, daca tie nu-ti plac lady gaga si ceilalti.nu este un motiv de suparare pe ceilalti utilizatori.De exemplu, mie nu-mi plac DELOC jonas, selena gomez se demi lovato. Dar acesta nu-i un motiv real pentru a nu primi eu fundita. Oricum, la ce ajuta daca gasesti persoane cu aceleasi gusturi ca ale tale?

Sper ca te-am ajutat, macar cu o parere! papa

| tpuguru a răspuns:

Mie imi place jonas brothers, melodia mea preferata cantata de ei este paranoid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac Jonas B., Demi, Selena, Miley, Sterling Knight... poate pentru ca sunt din generatia noastra ...mai imi plac paramore, muse ( rock in special)

PS:Imi place si Lady Gaga dar dupa ce-i ascult melodiile de cateva ori ma plictisec laughing. prea comercial laughing