| crystynutza a întrebat:

Voua nu va plac manele ca sunteti invidiosi.ati vrea voi sa aveti talentu lui florin salam ...asa cawinking

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Asa @crystynutza bvoooolove struckpune-i la punctlove struck

15 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Pai da... oricine ar vrea talentu lu salam da nimeni nu il va avea vreodatalove strucksalam e uniclove strucksi asa va ramanelove struck

| Razvan a răspuns:

Pe mine ma roade invidia de mult timp dar incercam si eu sa ascund aspectul asta...Acuma ca m-ai tu de gol...ma duc sa ascult un tril de jale de la regele Salamcrying

| zzzuperman a răspuns:

Deci noi suntem invidiosi, fara valoare, nu suntem smecheri iar voi manelisti sunteti niste fiinte perfecte nu? damn trebuie sa incep sa ascult manele nu vreau sa fiu un incult care nu asculta aceasta muzica absolut superba si care vine din inimalaughing)) omfg da ma manele ruleeessss sa moaraaa dusmaniiiiiiiii fara numar, fara numar rolling on the floor))) omg Cristina, esti un caz pierdut laughing da nu ii necaz intotdeauna tine minte esti sukara rolling on the floor)) nu am putut sa ma abtin aa apropo...rock on \m/\m/\m/

| Mariella a răspuns:

Care e intrebarea?

Si oricum, asa cum mie nu imi plac manelele, mai mult ca sigur nici tie nu iti place ce ascult eu. Asa ca mai bine ai invata sa respecti placerile altora si sa nu mai faci presupuneri aiurea. somn usor si vise salamoase placute!

| Mariella a răspuns:

@brun3ta, te contrazic, salamul nu e chiar atat de unic pe cat crezi tu. Imi pare rau daca ti-am stricat toate visele si toate sperantele, dar trebuie sa te anunt ca salamul se gaseste in diverse forme, arome, preturi si nume. Numai bine!

| Mariella a răspuns:

@adelina, ba chiar am idee despre ce se vorbeste, doar ca mi se pare amuzant faptul ca "venerati" un nene cu nume de aliment. Ar fi trebuit sa citesti ironia din raspunsul meu anterior

| someone_8322 a răspuns:

Ce talent bre? ma lesi?laughing))

| mardeamor a răspuns:

rolling on the floor@mariella esti tare dar nici nu stii despre ce se vorbeste aici si nu mai vorbi asa de salam ca sarim toate trei pe tinerolling on the floor

| mary_1175 a răspuns:

Lol dar cati invidiosi sunt laughing

| biby29 a răspuns:

Si care e problema ta daca nu ne plac manelele? de aia nu mai poti dormi tu noaptea ca suntem noi "invidiosi"?laughingoh go on

| enemig0 a răspuns:

Florin salam nu stie ce este ala talent nici daca s-ar ineca cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact, eu mereu am vrut sa am nume de mezel. N-ai ce face,'e' multi invidiosi p-aici.SALAM RULLZZZZZZZZ!

PS-Ma duc sa mananc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca bine zici! as vrea eu sa am talentul lu salam sa prostesc atata lume cu melodii scoase la minut! reggeton sa zic si restul vine de la sine! Bravo Salam, te felicit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac foarte mlt manelele si sincer mi-as dori macar 25% din talentu lu salam

| dragutzul99 a răspuns:

Asta e muzica pentru cocalarilaughing vai da **** voastra.