| 27vicvlady a întrebat:

Vrea cineva sa participe la niste dansuri gen Michael jackson ( :X )?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt o mare fana Michael...si da mi-as dori si eu sa particip unde cand?

10 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Da, mi-ar placea!happy

| madalicious a răspuns:

Draga VicVlady, nu este frumos ce faci tu! Invoci pretexte sa agati fete, baiat smecher ce esti! laughing

| madalicious a răspuns:

Atunci in cazul asta as participa si eu. Cand, cum unde? laughing

| CatalinaMarina a răspuns:

Da; x.eu vreau:X

| cosmin2221 a răspuns:

Da unde e sa fie aproape de bucuresti acum 1 luna a venit sosia lui in romania si am fost la concertul luihappy

| crissuliki a răspuns:

Buna as vrea si eu sa particip la dansuri gen mj. de unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi-ar placea sa particip la aceste dansuri.

| ShadyRecords a răspuns:

Si eu vreau love struck

| 27vicvlady explică:

Imi dati id-urile voastre ca sa putem vb mai mult?big grin

| 27vicvlady explică:

Draga Madalicious, anuntul este valabil si pentru fete dar si pentru baieti! In plus am prietena tongue!