| Broadband a întrebat:

Vreau melodii in genul -mecena in fata mortii
-sofia feat gabi pecheanu-vei ramane in gandul meu

melodii despre moarte sau triste. daca stiti orice raspuns e bine venit, postati orice melodie stiti in genul asta happy
multumesc! sau la pian
melodia imi trebuie pentru un slideshow in memoria cuiva si vreau ceva diferit fata de ceilalti daca ma intelegeti.
funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Cea mai potrivita mi s-ar parea "Sofia ft Gabi pecheanu- vei ramane in gandul meu", dar aproape toti o folosesc pe asta, si inca una la fel de draguta pentru asta mi se pare "Spin- Amintirea ta".
e alegerea ta, alte melodii care cred ca s-ar potrivi:
Omy- iubire moarte
Bullet - ingerii cu mine
Bullet- lacrimi curg
Nane- plec
Nane- niciun zambet
Vescan- pasari calatoare
Laura Stoica- un actor grabit
Vescan- intr-o alta viata

| emag a răspuns:

Sau "Laura stoica- Vreau sa am steaua mea"