| maduts a întrebat:

Vreau melodii in italiana, cele mai frumoase primesc funda, si in spaniola pls. funditatonguetongue

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Spaniola

thalia
rbd

| ioana181 a răspuns:

In spaniola: El sueno de morfeo - ojos de cielo, ciudades perdidas, amor de sal... El canto del loco - por ti, a contracorriente; Marquess - arriba

| Dizzydizz a răspuns:

Asc mel de la "ha as"- in spaniola
si laura pausini in it:*

| akind a răspuns:

Cauta tiziano ferro. sunt frumoase melodiile lui

| anonima_2498 a răspuns:

Thalia - No Me Ensenaste
Paulina Rubio - Ni Una Sola Palabra
Florencia Bertotti-por que
Flrencia Bertotti-hay un cuento
Florencia Bertotti-Un enorme dragon
Florencia Bertotti-No tengo nada

si mai sunt o gramada pe youtube de la Florencia Bertottibig grin

sper sa-ti placahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We no speak americano varianta originala desigur;) http://www.youtube.com/watch?v=BqlJwMFtMCs
imi mai place asta chiar daca nu are versurile in italiana e cantata de unul http://www.youtube.com/watch?v=TSMNZYIG0yo