| dmdmkk2 a întrebat:

Vreau niște programe de editat muzică(de pus voci pe negativ, de editat ..etc) dau fundă, să fie pt android

2 răspunsuri:
| VelaJohnny a răspuns:

Nu stiu sa iti spun unul pe nume, dar numai pe bani gasesti unul, poti sa faci rost de unul cumparant o „jucarie" de DJ, are si CD cu un astfel de program pentru crearea melodiilor. Cam cu atat te pot ajuta happy

| VelaJohnny a răspuns:

Stai stai...pentru Android? Neah, numai prostii de programe am gasit pe gratis, nu iti bate capul cu androidul pe tema asta, windows, linux...dar pe android nu am intalnit