| AndreeaS_3538 a întrebat:

Vreau sa aflu pararea vostra Rihanna sau Cheryl Cole?

Răspuns Câştigător
| Lorenna a răspuns:

Rihannalove struck o adorlove struck pentru ca e mereu originalalove struck...

si despre Cheryl Cole`...

gen lady gaga`...:-&...

11 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Amandoua imi placlove struck

| OfficialFallingStar a răspuns:

Pai Rihanna e rebela, iar Cheryl Cole e mai eleganta. Mie, personal imi plac amandoua la fel de mult, dar daca tot vrei un raspuns sigur sigur, eu ador melodia Rude Boy a Rihannei.

| cryna a răspuns:

Rihanna... e mult mai profesionista

| Zozolle a răspuns:

Amandoua sunt bune. Dar Rihanna are mai multa experienta.Cheryl Cole...si ea e tare... nu pot alege! Sunt amandoua misto`smug

| DeeaRony a răspuns:

O ador pe Cheryl Cole:*:*:*

| DeeaRony a răspuns:

O ador pe Cheryl Cole si ador si mel lui Cheryl Cole -parachute

| TheLostInTheDark a răspuns:

Cheryl cole... j fara suparare Pitticott dar cheryl cole nu e gen lady gaga pentru ca gaga e mult mai...ciudata intr-un fel

| TheLostInTheDark a răspuns:

J rihanna e draguta

| Maryabaii a răspuns:

Cheryl Cole love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheryl Cole clar. e foarte buna in ceea ce face insa si rihanna e destul de talentata deci, amandoua. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune Cheryl Cole...Rihanna este cam baietoasa...