| SorinBvB a întrebat:

Vreau sa dedic o melodie unei fete de dragoste dar nu prea stiu dati-mi si mie cateva melodii scrieti-le nu-mi trimiteti linkuri

Răspuns Câştigător
| TheUnforgivenIII a răspuns:

Frumos. Dar ar fi mai frumos dacă i-ai scrie tu un cântec. Dacă ai talent, inspirație, știi engleză, și știi să cânți la chitară, să zicem. Sau să faci un cover. Scuză-mi ideea. O întrebare doar: asculți Black Veil Brides? Văd că scrie "BvB" în numele tău.

5 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zakKvbIQ28o
Dacă-i cănți tu asta, ai șansă să o bagi direct în pat.

| Dragosdoar a răspuns:

Sunt foarte multe melodii comerciale care canta numai despre asta.Nu stiu cum nu gasesti una

| ufromupps a răspuns:

Sam Tsui Christina Grimmie - Just a dream

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Ok, din playlist-ul tău văd că da, mă bucur să mai găsesc fani pe aici, că majoritatea îi înjură. E una din trupele mele preferate (de fapt ar fi chiar preferata, dar cunosc prea multe trupe și prefer să nu mai am una anume preferată). De ce nu-i dedici fetei o melodie de-a lor? Dacă nu prea-i place rock-ul, îți recomand "Savior", "Done For You", "Carolyn" sau "The Mortician's Daughter". Mai ales "Savior" sau "Carolyn". Baftă. Go, BvB Army!