| larysa_7313 a întrebat:

Vreau sa fac un cd pentru combina si nu stiu de unde sa descarc melodi care sa nu fie mp3.sau daca nu un program care sa le transforme din m3. funda orice doar ajutati-ma plz am nevoie urgent

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Buna!
In primul rand verifica-ti combina, unele citesc si mp3. Daca zici ca vrei sa faci cd pentru combina, daca folosesti nero e simplu : dai pe"audio" si acolo pr "audio cd". Programul le va converti automat in fisiere audio. Si sa nu selectezi mai mult de 20 atunci cand "arzi" cd-ul, un cd audio cam atat suporta.
Succes!

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Deci daca ai nero instalat, dai make audio cd, ti se deschide fereastra unde pui piesele care le vrei pe cd, ai grija sa nu treaca bara de jos pe rosu, adica sa depaseasca toate piesele adunate 60 de minute, parca atata are un cd audio, selectezi viteza, sa nu pui mai mare de 4x sau 8x maxim, si dai burn! bafta!