| CataliN9993 a întrebat:

Vreau să imi deschid o cariera de dj, și în următoarele zile vreau sa îmi achiziționez o consola.

Nu mă pot hotărî între Hercules inpuls 200 sau numark party mix mk2

In afară am văzut că numark party mix are și un preț mai ridicat decât cealaltă, dar la noi în țară este fix invers.

Este cineva care este mai experimentat in așa ceva? Voi ce recomandați?

2 răspunsuri:
| OmBanal33 a răspuns:

Singura ta optiune ar trebui sa fie Pioneer.
Nu vreau sa fiu rau sau ceva dar orice club functioneaza cu CDJ de la Pioneer, mixer la fel si ocazional XDJ-1000
Daca mergi pe Pioneer o sa fie familiar layout-ul de asemenea functioneaza bine cu rekordbox, asa poti sa iti faci setari proprii si cand bagi stickul in CDJ preiau direct setarile.

| ngigamooooney a răspuns:

Recomand xbox 364