| Sharque99 a întrebat:

Vreau sa modific o melodia pentru la nunta, dansul mirilor.Momentan are cam 4 minute si as vrea sa o fac de maxim 2.Stiu ca exista programe insa vreau sa fie facut profesionist, poate si cu ceva efecte.Stie careva unde pot modifica aceasta melodie? E cineva atat de priceput incat sa ma ajute?

2 răspunsuri:
| Mihai_Egina_1992 a răspuns:

Foloseste cool edit pro daca te pricepi...cat despre melodii, te poti inspira de aici
http://www.nuntidevis.net/cele-mai-cunoscute-dansuri-la-nunta-ta-2/