| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu melodia din noua reclama la laptele tnuva... E cu una care sta la birou si cu fetele ei. apoi ele impreuna cu parintii lor beau lapte tnuva sub birou ...Please! Multumesc!

4 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

E cantata de Rouge Rouge si se numeste,, L'amour" big grin

| Minnie_8765 a răspuns:

Si eu caut de foarte mult timp melodia aceea :X, dar nu stiu de cine este cantata.Stiu ca un vers era asa: "I wander if I can feeling again"... si inca ceva "We' ll be in heaven".
A mai fost postata aceasta intrebare, dar nicaieri nu am gasit vreun raspuns.
Oricum, eu credeam ca sunt singura careia ii place melodia dintr-o reclama la iaurt laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e aia melodia. aia de care zici uh e din reclama veche. eu vreau sa stiu de aia noua din 2010big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aa se numeste Sweetest thing de la toy truck, dar nu poate fii gasita pe nicaieri.
try you tubehappy