| medex3 a întrebat:

Vreau si eu cantece cantate la chitara. cu tot cu versuri pentru ziua scolii.Trebuie sa cantam vocal si instrumental( chitara). Putin mai vesele si fara dragoste big grin

Răspuns Câştigător
| ray_1368 a răspuns:

Ce tare...si eu cant de zilele scoliilaughing, ce fel de chitara ai, ca sa stiu ce sa iti racomand:p

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cauta pe youtube : Anotimpul 5. Gasesti multe cantece si ai de unde alege. Vezi si interpretarea altora si ce cantec ar face o atmosfera mai placuta.

| Liviu_2495 a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru.