| ad3lyna_9128 a întrebat:

Vreau si eu melodii lente de dragoste, triste, ...va rog spune-ti si mie niste melodii! mersi:*

11 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Toni Braxton-Un-break my heart, Amedeo Minghi-Ricordi del cuore(melodia din Edera), Mariah Carey-Without you, Nazareth-Love hurts, George Michael-Careless whispers, Simon and Garfunkel-Bridge over troubled water, Backstreet Boys-Incomplete, Roxette-Queen of Rain

| onofrei89 a răspuns:

Holograf au o multime de melodii frumoasehappy

| Gabry a răspuns:

Dj Aligator- Close to you
http://www.youtube.com/watch?v=uEX2xlq6A9g

| cristal_7578 a răspuns:

Claudia pavel- don`t miss missing you
carter-bella`s lullaby
beyonce-broken hearted girl
enrique iglesias-ring my bells
taylor swift-you belog with me
danity kane-stay with me
taylor swift-breathe
tatu-30 minutes
rihanna-te amo

sper ca te am ajutat.:*

| bluesky a răspuns:

Because i am a girl - Kiss http://www.youtube.com/watch?v=44xxVnlHGyg

Sa privesti si videoclipul, eu nu m-am mai putut opri din plans!:((:((:((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kelly clarkson -because of you