| 1ydy4 a întrebat:

Vreau si eu niste melodii care sa ii arate fostului prieten ca nu ma mai intereseaza de el... cine ma poate ajuta?

11 răspunsuri:
| Fallen Angel a răspuns:

Jason Derulo - Ridin` solo;)) Mie mi se pare ca indeplineste cerintele :)
http://www.youtube.com/watch?v=8ESdn0MuJWQ&feature=avmsc2

| Maya. a răspuns:

Prin melodii vrei sa-i arati tu ca l`ai uitat? Daca vrei sa-i demonstrezi asta treci peste si gata. Uita pur si simplu fara melodii care sa te faca sa te gandesti la el. Dar totusi ca`sa-ti raspund incearca Fely-Nu stii nimic... e doar un demo dar e draguta.

| xNirvana a răspuns:

In piesa zice ceva de genu:"E inregula e ok, Sunt mult mai bine fara tine.Asley Tisdale- It`s alright, It`s Ok

| Eliut a răspuns:

Evanescence-My Immortal. E superba piesa thumbs up!

| elessar a răspuns:

Kelly Clarkson - Since U Been Gone?

| YoppKidde a răspuns:

Spike-tango

| Irina_9928 a răspuns:

Singura care imi trece acum prin minte este :Spin-sunt fericita

| oNiXx a răspuns:

Anda Adam-Ochii mei

| Didi_3651 a răspuns:

Cristina Rus - Viata mea :X

| Deeaa9 a răspuns:

Jojo-Leave (get out)
Lavinia-Pa pa, te pup
Spin-Sunt fericita