| Adyspeed a întrebat:

Vreau si eu niste melodii de club si mai vechi si noi, chiar daca sunt originale sau mixate, vreau decat numele ca le scot eu. cele mai bune dau funda si restul multe voturi

Răspuns Câştigător
| SweetAngel2013 a răspuns:

Sincer cele mai bune melodii de club sunt acestea:WereWolf, Chrispy-Pradator, Like a G6, Black eye peas-Boom boom pow sau pump it, Kraddy-android porn(dubstep), Everybody Dance now!, Blood on the dance floor-Sexting, Usher-Scream si Skrillex-Bangarang sau My name is Skrillex. Sper ca te-am putut ajuta.

1 răspuns:
| kissyouharry a răspuns:

Incearca pe Vitan Club!winking Acolo gasesti orice gen vrei! Eu de acolo stiu multe melodii noi.
Succes!