| andrada2693 a întrebat:

Vreau si eu niste melodii triste mai noi nu in romana, eu ascult rock gen tokio hotel, evanescence, skillet, etc. mersi

Răspuns Câştigător
| denismaria92 a răspuns:

Scorpions - Sly(este de pe albumul nou, nu de pe cele vechi)
Secondhand Serenade - Awake
Secondhand Serenade - Distance
Norther - If you go
Lake of Tears - Blossom blue

in rest stiu numai balade vechi de la bon jovi, scorpions pentru ca sunt de 100000 de ori mai frumoase ca cele noi

6 răspunsuri:
| Teuta8941 a răspuns:

Sick Puppies-toate melodiile. Sunt sigura ca o sa iti placa big grin.

| diidii a răspuns:

Tokio hotel-geh love struck
Evanesscense-Bring me to live

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delerium-angelicus http://www.youtube.com/watch?v=DqUb3L1IRYA :X

| Crissi_1538 a răspuns:

Justin Timbarlake Ft. Madona-4 minutes Adda Ft. Skadat -Prietenie Fumamata Puya Ft. Paula Seling-Nu te grabi

| franny a răspuns:

Incearca X Plod...sunt din Romania si nu sunt prea cunoscuti. http://concurs.mtv.ro/gbob/index.php?uid=495481&pageID=1

| zuzu_7902 a răspuns:

Tokio hotel don`t jump.