| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste piese care sa sune bine si sa fie de tristete in engleza sau romana.
Fundita!

3 răspunsuri:
| Aslam a răspuns:

Skillet - Comatose

| Jamy_Anca_1987 a răspuns:

Cui ii pasa - Laura Stoica, My heart will go on - Celine Dion, Singur - Talisman, She's out of my life - Michael Jackson, Cerul - Proconsul.

| RianaUdroiu a răspuns:

Just a dream, silent scream- anna blue, cele de la melanie martinez, alone-anna blue, how would you feel- ed sheeran, say you won't let go- james arthur, this town- Niall Horan