| DanTe_4471 a întrebat:

Vreau si eu o parere pentru mixul facut de mine :D

http://www.youtube.com/watch?v=M05seDuLKnA

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Bunicel

| Raengar a răspuns:

De ****

| Raengar a răspuns:

Stii ceva ...ai cerut o parere?! tiam spus parerea mea...nu ai precizat ca vrei numai pareri bune. aceasta este parerea mea despre melodie. daca vroiai sa te sufle toti in cur scriai vreau numa pareri bune. parerile pot fi bune sau rele. legat de replica si un copil de clasa a 4a dadea o replica mai isteata
iar daca ce asculta woodenpints ti se pare ca suna a manele inseamna ca ai grave probleme de auz iti recomand sa te duci la un orelist

| greeneyesforever25 a răspuns:

E foarte cool!

| Roxy_9585 a răspuns:

FoArTe tare, frate;

| DanTe_4471 explică:

Multumesc big grin blushing

| DanTe_4471 explică:

Okey,

@Woodenpints. cand esti beat asculti manele, clar

@ArbeitMachtFrei. Merci big grin

@Raengar, ca tinewinking