| opierdevara a întrebat:

Vreau si eu sa invat sa cant la o orga melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=UV5nE-0JzAQ. imi poate da cineva un link? unde gasesc sa invat? va rog. dau funda celui mai explicit tutorial, daca ii spune asa

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

NU cred ca gasesti pe net tutoriale pentru chiar orice melodie.
Dar ai putea incerca sa trimiti mesaje celor care se ocupa cu tutoriale pe youtube de acest gen si sa ii rogi sa faca un tutorial pentru melodia aceasta.
Numai bine!happy