| Del1 a întrebat:

Vreau si eu un link de unde pot descarca albumul criss blaziny-anticriss (funda)! pentru cine imi da albumu asta

4 răspunsuri:
| Schatten a răspuns:

Albumul nu a fost postat pe internet, inca. Si daca ai fi un fan adevarat, l-ai cumpara, din respect pentru Bla.

| Schatten a răspuns:

Sper sincer sa nici nu se posteze pe internet. Doar asa, ca sa castige si ei ceva din ceea ce fac, ca in zilele astea rapper-ii din Romania nu sunt rasplatiti asa cum merita.

| StefanJobs a răspuns:

Din cate stiu cei care au facut comanda la HHK il vor primi vineri (adica maine), iar cei de la RapMusicStore au inceput de azi sa onoreze livrarile. Cel mai repede s-ar putea sa apara pe net in seara asta.

| Del1 explică:

Da banii pentru album poate îi dau si eu pe ceva mai folositor