| Mimii9832 a întrebat:

Vreau si eu un site pentru a downlanda melodia "natalie- love you so"...plspuppy dog eyes.fundawinking

Răspuns Câştigător
| oanecorleone a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? mmuvsw9ov4z
pentru a o descarca dai click pe,, Click here to start download."

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daca mai ai nevoie de ea, ti-o trimit eu big grin

| keytao a răspuns:

Poti folosi real player si o descarci de pe you tube, are si convertor :http://uk.real.com/realplayer, si descarci video, si-l faci formatul dorit de time (mp3)
sau :
Foloseste acest program si poti cauta si descarca orice mp3 doresti :
Super MP3 Download Professional :
http://www.megaupload.com/? d=K3GIX1P4
poti sa asculti melodia inainte sa o descarci

| Agradável a răspuns:

Http://aimini.net/view/?fid=QlStd659VtdtkryltNBP

sper ca ti-am fost de ajutor :D

| Miru_7720 a răspuns:

Vezi pe fisierul meu.ro. cauti mel la cautare rapida si iti spune sa astepti. astepti si dupa dai download. dupa aia iti da o pag pe care scrie New Host dai click si dupa salvezi in calc melodia. happy