| Eu_9064 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cei mai cool cantareti de muzica rock happy

4 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Muzica rock nu e "cool". big grin Cool e de cocalari...

| EnterSandman a răspuns:

Cei mai cool,sunt Dave Mustain(Megadeth),Steve vai, Joe Satriani, Slash.astia fiind chitaristi...
tu prea ca vrei trupe uite niste trupe legendare, daca sunt legendare din start ati dai seama ca sunt si cool laughing
Metallica
Megadeth
Gun'n'roses
Anthrax
Slayer
Iron Maiden
Queen
Black Sabbath
Bon Jovi
Manowar
din astea...

| aniriiiiii a răspuns:

Linkin parca \m/

| Mikazuky a răspuns:

My Chemical romance, Skillet, 3 Doors Down, Bon Jovi, Bullet For My valentine, Disturbed, Evanescence, Green Day, Kings of leon, Lacuna Coil, Limp Bizkit, Lordi, Nightwish, 30 Seconds to mars...