| Shadex a întrebat:

Ziceti-mi si mie melodii hip-hop rapp noi daca se poate mai multe cu cantareti romani

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Gato – Fără griji

Bitză cu Ombladon și FreakaDaDisk - Nopți albe pentru zile negre

Chimie cu Junk și Samurai – Plânsul sirenelor

C.I.A. - Dacă aș putea

Alan & Kepa cu DOC - O ultima speranță

Ezekiel cu DOC și Grigo – Prin vene

Flou Rege vs. DJ Al*Bu cu Chimie și Bibanu Mixxl - Murdar

Subcarpați - Intro - Actul I

Mario V cu Adriana Vlad – Nopți de foc

Pumn de Țărână - Tehnica dicteului automat

Redstar cu Jace Abstract - Space Invaders (Produsă de Molotov)

Sonic & ValesQ cu Nece03 - Nevoie de soare

http://www.hiphopdinromania.org/

Uita-te pe profilul meu sa vezi ce melodii hip hop ascult.

2 răspunsuri:
| HoneyCocaine a răspuns:

Asculta Specii [Dragonu si Chimie ], CTC [ VD, Deliric, DOC ], Cedry2k, Cheloo, Ombladon, Kazi Ploae, Cumicu, Omu Gnom, Aforic, Bitza, Codu Penal, Subcarpati, Haarp Cord, Zmili, Krem, Nimeni Altu.