| Al33 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste melodii faine dar din astea din topuri sau na in fine sa fie mai cunoscute dar na...mersi antisipat funda pentru cel mai inspirat raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Daisy_5316 a răspuns:

Tom Boxer feat. Antonia - Shake that
Shontelle - Impossible
# Puya feat Connecte-r - American dream
# Akcent - My passion
# Guess Who - Manifest
DJ Sava feat. Raluca & Connect-R - Love YoU
Jimmy Dub - Monday
Dr Kucho - La Tarde Se Ha Puesto Triste
Nick Kamarera feat. Mike Diamondz - Thailanda
Travie McCoy - Billionaire
Rihanna - Only girl
Deepcentral - Music Makes Me Free
# Narcotic Sound - Danca Bonito
Flo-rida feat. David Guetta - Club Can't Handle Me
Radio Killer - Lonely Heart
Delyno - Private Love

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna - Who's that chick Jamelia - Superstar Alexandra - Bad boys.