| laurentiu80 a întrebat:

Am furat cardul tatalui meu si am deschis niste cutii pe CSGO, crezand ca imi va cadea ceva cutit si sa il vand, apoi sa transfer banii cheltuiti inapoi pe card. Din pacate am irosit vreo 400 de lei degeaba. Nu stiu ce sa fac, ma omoara tata crying

Răspuns Câştigător
| TFL007 a răspuns:

Asta e mai nasoala decat partea aia in care tacto iti gasea carnetul de note plin cu 4 la mate si romana

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

AI cma dat de belea frate. Aici nu putem sa te ajutam. Nu am inteles niciodata lumea care face trade cu cases, e clar de la 10 kilometrii ca e teapa si tu nu ai aceleasi sanse ca youtuberii.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Să speri că nu dă prea tare, fiindcă îți cunoști tatăl și ai zis că "mă omoară tata". Scapi doar cu o pedeapsă, să zici mersi.

Răspuns utilizator avertizat
| StrongHeart a răspuns (pentru DecsterIsBackMtfk):

In 2020 oamenii sunt dependenti de pixeli.