| MiaunelMiaunescu a întrebat:

1.Eu daca vand un cutit de pe CSGO la market cu 100€ banii imi vin pe contul de steam?
2. Daca vin acolo, cu banii din el as putea sa cumpar jocuri, gen Arma 3 fara sa mai folosesc cardul?
Daca raspunzi esti smecher si ai si funda...

Răspuns Câştigător
| AlexisZLS a răspuns:

Da e adevarat, da sunt cutite si cu 200de euro si banii iti vin pe Steam si poti sa iei GTA IV sau alte jocuri pe care le vrei tu.Multa Bafta!

| MiaunelMiaunescu explică (pentru AlexisZLS):

Inseamna ca planul meu o sa mearga...
Fac rost de CSGO, ca nu il am inca, joc si castig skin-uri si cutii, le pariez la CSGOForces castig multe skin-uri, vand jumate, jumate le pariez iar, iau jocuri si pot sa traiesc linistit cu steam-ul plin de jocuri, daca am noroc...

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiaunelMiaunescu):

Ai zis bine, daca ai noroc. altii au avut noroc dupa 20 de euro sa castige un cutit calumea. am vazut unii tampiti care dadeau si 150 si nu aveau nimic calumea. depinde de noroc, nu iti fa planuri prea multe

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiaunelMiaunescu):

Daca ai noroc... Dar trebuie sa mai iei in calcul si taxa lor de la steam care e de vreo 10% sau ceva de genul ca cica iti iau bani pentru a sponsoriza niste meciuri...