| arianagrande00000 a întrebat:

Am un băiețel mic cam de o luna și nu știu ce sa fac cu el? Ofer funda!

30 răspunsuri:
| DemBow a răspuns:

Trebuie sa fii cel putin retardat ca sa intrebi asa ceva. ti-l cresti. ce altceva ai vrea sa faci cu el? sa-l dai la gunoi?

| arianagrande00000 explică:

Am pus întrebarea ăsta L prostie ce crezi că nu n știu ce sa fac cu un bebeluș

| Anonim1989077656477 a răspuns:

Daca n-ai ce face ocupa-te de bebe, fa curat prin casa sau ceva, nu pune intrebari fara motiv straight face

| AtateaConditii a răspuns:

Da-mi-l mie.

| Macryna a răspuns (pentru arianagrande00000):

Sa-ti traiasca, sa te bucuri de el!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ce întrebare de copil care nu are ce face...

| KodrutZ a răspuns:

O tocanita.

| AirănMeidăn a răspuns:

Arunca-l in tomberon

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ce cruda esti. Mai bine il vinde macar scoate ceva...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebare e asta? Cum adică nu stii ce să faci cu el, m sa il cresti evident, că e al tău, doar nu ai vrea sa l arunci.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru arianagrande00000):

Se pare că nu stii, asa ceva nu se intreabă nici de curiozitate, sau din glumă sau la misto, sigur nu ai m ai mult de 15 ani la cum gîndesti.

| TheCuteOne a răspuns:

Postează la T/A întrebarea asta.

| Vadean_Ioana_1982 a răspuns:

Ce intrebare este si asta? sa-l cresti

| iulikboss a răspuns:

Da-l la cresa

| AdyColt a răspuns:

In cosul de gunoi cu el!

| Mayar a răspuns (pentru KodrutZ):

rolling on the floor

| Mayar a răspuns:

Sa il cresti!
Sa il botezi
Si sa te codumentezi cum sa cresti un copil, cum sa te ocupi de educatia lui, inteligenta lui, cum sa i-o dezvolti si asa mai departe. Om lud! Trebuia sa te fi documentat bine inainte sa ai copil!

| KodrutZ a răspuns (pentru Mayar):

Lasa botezatu'... daca poti sa nu, e mai bine sa nu. Circ mai grotesc ca botezul cred ca ar fi un botez in ritm de manele.

| Teardrop a răspuns:

Joacă-te cu el laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il cresti, speli, hranesti, plimbi, il duci la medic cand e nevoie, iar peste cativa ani va ajunge sa fie un pic mai explicit ca tine.Nu e o regula, dar uneori copiii isi depasesc parintii.

Răspuns utilizator avertizat
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Mergi frumos la o librarie si cumperi carti pentru parinti care iti descriu cum se creste un copil.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Ai si aici carti pentru parinti www.JocuriEducationale.tk

| Prezidentul a răspuns (pentru Teardrop):

rolling on the floor

| kyliejenner a răspuns:

Baga-l in cosul cu rufe

| PedoBarbie a răspuns:

Da niho-niho cum ai stiut sa faci?

| SarmalutaPuternica a răspuns (pentru DemBow):

Foarte bine ai raspuns ce purcelusii mei sa faci cu el? doar n-o sa-l dai la vitei sa-l manance.

| SarmalutaPuternica a răspuns (pentru T0T):

Tu spui ca e cruda da tu cum esti? Cum te lasa inima sa-l vinzi ca sa scoti ceva profit?

| T0T a răspuns (pentru SarmalutaPuternica):

Păi măcar avea pe cineva, chiar dacă nu erau părinții lui. Dacă părinții lui vor să îl arunce te asigur că este mult mai bine să stea pe mâna altor oameni care să îl crească. Nu cel care îți dă viață îți este părinte, ci cel care te crește.

| devil32angel23 a răspuns:

Buna pai ii schimbi scutecele ii faci baita il adormi ii canti cantecele daca e bolnavior il duci la pediatru, il alaptezi, il scoti prin parc copii au nevoie de aer curat ii faci masaje cu ulei pentru copii. Vorbesti cu el cam asta trebuie sa faca o mama. Te trezesti noaptea daca plange sa i dai lapte sau sa l schimbi sau daca bolnavior.