| Diana2407 a întrebat:

Bună.
Am nevoie de puțin ajutor din partea părinților care sunt din Craiova și și-au dus copii la creșă.
In mai trebuie să mă întorc la muncă și nu am cu cine îl lasa pe cel mic.
As vrea să îl duc la o creșă privată până încep cele de stat.
Îmi puteți spune vreo creșă care este aproape de Mall, Rovine, Valea Roșie sau Sărari?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Mai bine incerci pe ceva grupuri de Facebook din Craiova, grupuri dedicate eu stiu mamicilor cu copii mici, decat aici pe TPU, unde bate vantul la acest capitol