| GirlWonder a întrebat:

Buna,

Am nevoie de putin ajutor din partea voastra. Imi puteti sugera ce as putea sa le gatesc parintilor mei de ziua lor? Va rog raspundeti cat mai repede. ziua lor este astazi si as vrea sa ii surprind placut cu ceva. Raspunsul cel mai bun primeste funda.

Va multumesc anticipat. Xoxo

1 răspuns:
| VividColors a răspuns:

Poti sa le faci ceva simplu, cum ar fi un aperitiv si un desert gen cremes thinking Oricum parintii nu se asteapta ca multe lucruri din partea noastra si o sa se bucure de orice:*