| Andrei_Soimu_1994 a întrebat:

Bună seara, o întrebare, îmi dați o idee ce pot sa ii dau la băiat sub pantaloni pe timp rece. are 11 ani

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Izmene, colantii sant pentru fete

| Fatamuntilor a răspuns (pentru mgtow):

OK. Tu ce iei sub pantaloni?

| mgtow a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Colanti numai la femei am vazut e subtire si atrag privirile de aia am zis de izmene

| Fatamuntilor a răspuns (pentru mgtow):

laughing Am inteles, nu vazusem virgula!

| mgtow a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Dupa isi pune blugii peste ei, izmenele sant groase si tin mai mult cald

| anonimg a răspuns:

Pantaloni tricotati. Merg la orice vârstă.

| Fatamuntilor a răspuns:

Colanti!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i pune nimic, ca il deranjeza, i-ai pantaloni mai grosi, si geci mai lungi.

| AutumnDay a răspuns:

Colanti happy

| Noonee a răspuns:

Colanti

| TheWisest a răspuns:

Par pe picioare

| iBaws a răspuns:

O pereche de colanți. Ce e așa rău în asta? Vezi să fie de culoare neagră să nu dea la ochi. Dacă crezi că este cam ciudat niște izmene.