| sMotionless a întrebat:

Am si eu o intrebare asa de amuzament cum poti sa masturbezi un baiat prin pantalonilaughing? Va rog nu dati raspunsuri in batjocura sau nefolositoare___

Răspuns Câştigător
| DanielJackson a răspuns:

Grozav, dar ce rost are sa o faci prin pantaloni? mai bine ai dai jos, altfel o faci degeaba ca nu prea are nici un farmec.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lord95full a răspuns:

Il iei in brate pe la spate si bagi mana in buzunar! Si mai departe te descurci tu! Daca e pe la spate nu te vede nimeni pe tine! Zice ca e el de vina!

| Night a răspuns:

Pur si simplu i-o freci prin panatloni, e mai greu dar se poatelaughingce e asa de greu de inteles? ce intrebari se mai pus si pe aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cei care ati raspuns se vede ca nu vi s-a intimplat, il pui pe baiat sa-si rupa fundul la un buzunar iar tu iti bagi mina si-ti vezi de treaba, daca te intreaba cineva raspunzi ca te incalzesti in buzunarul lui

| Last1 a răspuns:

Bagi mana de jos in sus prin cracul pantalonului. sper ca baietul sa nu aiba o inaltime de 2 metri. sau sper ca tu sa ai mainile lungi. si mai sper sa nu aiba chiloti stramti. in rest te descurci u, ca nu o faci pentru prima oara