| Oprescu_Elena_1989 a întrebat:

Va rog daca imi puteti spune si mie dupa ce criterii sa imi aleg ginecologul care sa imi urmareasca sarcina! As dori sa raman insarcinata!

2 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

Cauta opinii si recomandari (sunt cele mai bune deoarece sunt reale exemple). Fii sigura ca spitalul/spitalele in care lucreaza sunt sigure si curate.

| mateia a răspuns:

Da, si ce ti-a raspuns annakarenina, si in plus, alege 2-3 si mergi sa te intalnesti cu fiecare si vezi care este mai rabdator, ami dispus sa iti raspunda la intrebari si, de ce nu, cel cu care rezonezi cel mai bine (intuitia este uneori infailibila)