| AdrianaB1 a întrebat:

Ce inseamna cand iti visezi parintii cazuti in accident?

17 răspunsuri:
| Florin9Florin9 a răspuns:

Ai vrut să spui,, visezi "?

| AdrianaB1 explică (pentru Florin9Florin9):

Da, exact. Eram încă de pe somn.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu-ți face griji, în 99% din cazuri visele nu se adeveresc happy
Le poți spune totuși părinților tăi să fie atenți.

| GouDidodino a răspuns:

În vis sau cum?

| AdrianaB1 explică (pentru GouDidodino):

Da, exact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.E doar un vis, în momentul când dormim, creierul nostru are o imaginație involuntară care poate să gândească orice, depinzând la ce te gândești, desigur.

| brokxy a răspuns:

Nu stiu. Eu am visat ca mama era lovita de o masina in fata mea, dupa aia tot a inceput sa vina salvarea, se simtea rau si a ajuns in spital.(cu salvarea in viata reala) Sfat as zice : Spunele sa aiba grija cu sanatatea. Vise din astea pot insemna si ceva mici probleme, conflicte, sau mai des probleme de sanatate,
Stiu ce zic astia vor zice ca am innebunit. Dar am visat cu o luna inainte inmormantarea unui tata al unei colege. Era tanara, 30 de ani. Nu am mers sa ii zic vezi ca am visat ca a murit tatal tau. Si dupa cateva saptamani a murit...
Oricum la fiecare e diferit... Nu zic ca parintii tai vor avea un accident de masina Doamne Fereste. Dar daca TU ai mai avut vise prevestitoare inainte si tu stii. Spunele sa fie atenti cu sanatatea si toate etc.Desi adevarat unele vise sunt doar fricile noastre (DAR NU TOATE visele)

| brokxy a răspuns (pentru brokxy):

Tanar* prost autocorect rolling on the floor

| Artioma a răspuns:

Înseamnă ca esti pr. Serios m-ai Crezii fleacurile astea?

| Ionut99a a răspuns:

E doar vis. Dar spune-le sa fie atenti. E mai bine sa previi decat sa suferi.

| Bogdan70001 a răspuns:

Ho ca nu esti Nostradamus, calm.

Eu am visat acum ceva ani ca am avut masini, femei, o casa moderna ca in filme, dar nu s-a adeverit nimic

| Sofer a răspuns:

Cam straniu cu totul ca e doar un vis.

| gogu220 a răspuns:

Înseamnă că trebuie să iei nervocalmin, ca să ai somnul mai liniştit.

| BravoJohn69 a răspuns:

Înseamnă că cel mai probabil părinții tăi nu au permis de conducere sau poate accidentul ești tu și subconștientul tău îți spune asta

| DarthNiger a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic, visele sunt proiectii ala temerilor noastre, daca ai visat ca parintii tai au cazut intr-un accident, inseamna ca iti faci griji pentru ei in sinea ta.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Vorbeste cu un preot imediat despre ce ai visat nu e de joaca, uneori visele se adeveresc si nu uita sa iti faci cruce inainte de culacre e cel mai bine asa.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Tu nu te lua dupa ce spun ceilalti cei care au facut facultatea de teologie stiu cum stau treburiile.