| unprietenaproape a întrebat:

Cum imi sterg contul de pe TPU? vreau sa am toate intrebarile sterse

4 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Întrebările nu se șterg odată cu contul, ele rămân.

Dacă le vrei șterse, le ștergi pe rând.

| missfatadelatara a răspuns:

Pentru a şterge contul TPU.ro trebuie să trimiţi un mesaj, folosind funcţia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de email cu care te-ai înregistrat în cadrul comunităţii. Atât întrebările cât şi răspunsurile nu vor mai fi şterse, ci vor apărea pe site ca şi cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la această metoda, din dorinţa de a fi fair-play faţă de utilizatorii care au acordat fundiţă pentru răspunsurile care acum urmează să fie şterse.

| OAly a răspuns:

De ce vrei sa le stergi? Iti pare rau de ceea ce ai scris?

| annempx a răspuns:

Poti sa iti stergi doar intrebarile daca vrei, găsesti la pagina profilului tau la setări tot.