| danny99 a întrebat:

Cum imi sterg intrebarile de pe site? dar contul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai 3 posibilităţi: 1. Dacă întrebările mai au opţiunea Editează le poţi şterge ori modifica de acolo. 2. Le poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel întrebările vor fi repostate. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebărilor şi o rogi pe Stela să le şteargă. Trebuie sa stii ca in ultimele două cazuri va trece un timp până se vor şterge. Numai bine!

3 răspunsuri:
| Satisfaction a răspuns:

Nu poti!

| IoanaBogdana a răspuns:

Pentru a fi stearsa o intrebare trebuie sa fie raportata de minim 2 ori. iti raportezi tu singur intrebarea si mai rogi un prieten sa faca asta inca o data si intrebarea va fi stearsa. sau poti trimite un mesaj administratorului TPU ca vrei ca intrebarea respectiva sa fie stearsa sau trimiti pe mail un mesaj iar intrebarea va fi stearsa funda?

| secret_7022 a răspuns:

Pai...trimite mesaj la administrator [sus in dreapta paginii "contact" ] si ii spui care intrebare vrei sa fie stearsa happy succes