| Darbuka_Andy_1905 a întrebat:

Daca am varsta de 16 ani si 7 luni. 1.72. Tatal 1.82. mama 1.53... Am sanse sa mai cresc 3 cm? Sa fac 1.75. Mentionez ca am luat si HGH. Hormom de crestere. Si fac putin sport de inaltare. Raspunul cel mai bun FUNDA!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, mai poti creste, chiar si mai mult de 3 cm.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ai toate sansele sa cresti! De obicei cresterea se opreste undeva pe la 18 ani!
Continua cu sportul!

| peperonies a răspuns:

De unde ai luat hgh?

| Darbuka_Andy_1905 explică (pentru peperonies):

Farmacia calivita

| Sportfreak a răspuns:

Trebuie mai intai sa iti doresti sa cresti.
Tatal meu are 1.71 mama 1.59 si eu am acceasi varsta ca tine si am 1.78, tot ce trebuie sa faci este sa nu te infometezi, sa dormi destul ( minimum 6 ore ) si cel mai important lucru este sa stai atarnat de bara, poate suna o prostie dar chiar ajuta, eu in 6 luni am crescut 5 centimetri. (Si nu fuma) sau sa lucrezi picioare la sala.

| LePotato a răspuns:

Da, o sa cresti mai mult de 3 cm happy