| Danut2017vasile1989Andrei a întrebat:

HEY TPU. Stiti prea bine ca maine e 8 martie si ca trebuie sa facem cadouri tuturor doamnelor. Am si eu o intrebare: Ce cadou as putea sa ii fac mamei( sa fie handmade/ manual), m-a lasat inspiratia.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

O floare este mai nimerit in cazul asta, decat ceva facut de mana.

2 răspunsuri:
| FCSBfana a răspuns:

Pai daca ar fi ceva handmade ar fi super frumos, dar eu cred ca poti sa-i scrii ce simti pentru ea, sa-i daruiesti o floare mai scumpa sau un cadou care crezi ca i-ar placea ei. sper ca te -am ajutat

| andreivok a răspuns:

Hey! Eu iti recomand sa te inspiri de pe cateva site-uri de cadouri handmade( ex. http://www.artmyway.ro). Poate chiar sa cumperi direct de acolo pentru a nu mai pierde timpul personal. Spor!