| ankadiana9 a întrebat:

Maine este 8 martie si nu stiu ce cadou i-as putea da mamei. Voi ce idei aveti? Funditaaa:*

Răspuns Câştigător
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna:*.

Eu i-am facut o felicitare, i-am cumparat niste pijamale de la mall, si un parfum Euforia, de la Calvin Klein.(de fapt o casetahappy )
Sunt sigura ca o sa-i placa:*, dar singura ta prezenta si o frumoasa felicitare, sau o urarare frumoasa de la multi ani e cel mai frumos cadou:*.

8 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru o femeie este floarea

| motherfuckerstyle a răspuns:

Eu sa-i fac scrisoare de multumire in franceza, acum ma chinui sa traduc pe net avand in vedere ca franceza mea e varza. oricum intentia conteaza mai ales ca este si pentru tema la franceza in acelasi timp:d

| allax222 a răspuns:

Eu iti zic ce i-am cumparat mamei poate iti faci si tu o idee.I-am cumparat un lantic si i-am oferit toata iubirea mea. Fundita?

| allax222 a răspuns:

O bratar, un lantic sau niste hainute frumoase si mai ales toata iubirea ta.

| allax222 a răspuns:

O bratar, un lantic sau niste hainute frumoase si mai ales toata iubirea ta...

| inafewwdaysT a răspuns:

Pai in primul rand ii iau o floare( ieftina ca mamei nu ii plaac florile mari, scumpe si fitoase) si ii iau o prajitura pe care i-o voi pune in frigiderhappymult succes

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar poti să îi dai cadou si în altă zi a anului, de ce chiar azi?