| EllaBååå a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de cadouri de 8 Martie. Nu am nici o idee ce cadou as putea sa ii dau mamei. Va implor dati-mi o mana de ajutor.

Răspuns Câştigător
| xCăpşunici a răspuns:

Pai

Depinde de ce mama ai

Daca ai o mama mai practica i-ai putea cumpara :
-O geanta
-Un Pullover
-Un ceas
-Niste Manusi
-O gecuta
-O carte
Este in functie si de bugetul tau

Daca mama ta este mai sofisticata ii poti lua
-O bratara
-Un ruj
-Un lantisor
-O oja
-O pereche de pantofi
Etc.Te pup si sper ca ti-am fost de ajutor.
happySper sa gasesti cadoul ideeal pentru mamica ta happy

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O carte de bucate!
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

...o perna in forma de inima pe care sa scrie, te iubesc mama,.am mai vazut la magazine!

| ElenaErika a răspuns:

Ia'i ceva ce ii place mult mamei tale
Uite.mama adora parfumurile.eu i'am luat si e supermegaultra incantata. Si i'ai si un buchet de floriwinking

| annakarenina a răspuns:

Ai putea sa ii iei niste trandafiri rosii, sau o cutie de bomboane si o sticla de vin daca ii place, de asemenea ii poti darui flori culese de tine, orice i-ai darui ea va aprecia pentru ca stie ca te stradui si faci asta pentru ca o iubeti foarte mult.

| Yzzza a răspuns:

Pai i-ai putea cumpara un buchet cu flori sau un ghiveci cu flori.Pe langa flori ai putea scrie si o felicitare iar daca vrei ii poti compune chiar si o poezie.happy
In caz ca nu ai atatia bani pentru a lua un buchet de flori frumoase, mama ta sigur se va bucura extrem de mult si un mic firicel de ghiocel; pentru ca pentru orice mama, gestul conteaza cel mai multhappycrede-ma.stiuhappy...

| BiwCupcake a răspuns:

Nu trebuie sa ii cumperi neaparat un cadou :0

incearca sai ii faci tu ceva, poate un desen, un martisor, asa sunt sigura ca il va aprecia mai mult >big grin

| lala178 a răspuns:

Un portofel, o geanta, o floare in ghiveci, o pereche de cercei, o bratara, un ceas, o trusa de machiaj(doar daca foloseste), un set de manichiura,, daca lucreaza la birou inrameaza o fotografie de-a voastra, o cana/ceasca personalizata, o carte, o programare la manichiura/pedichiura/coafor...
Sunt destule optiuni trebuie doar sa alegi ce e potrivit pentru mama tawinking

| Buii a răspuns:

Un trandafir alb cu o felicitare, nu trebuie neaparat ceva spectaculos tongue

| catalineusx a răspuns:

Ii poti da ceva facut de tine(o felicitare sau o cana de cafea personalizata sau ceva de acest gen). Cred ca va apreciatmai mult decat un lucru cumparat.Bafta

| DarkShaodw1 a răspuns:

Pai, incearca sa-i confectionezi chiar tu ceva(o felcitare, de exemplu). O alta idee buna, daca ai putin talent artistic si ceva banuti ar fi sa cumperi un pachet de FIMO(este un material special, ca o plastilina, care se intareste la cuptor) si sa-i modelezi o mica bijuterie(pandantiv, cercei, etc.) Sunt sigura ca vei face impresie buna. Daca nu, cumparai ceva simbolic, sau un accesoriu(cum ar fi o esarfa/sal, un lantisor,) ceva nu foarte scump, dar de efect.
Succeswinking

| EllaBååå explică:

Dap

| Mmarryy a răspuns:

Ai putea sa ii faci un cadou personalizat. O poza cu mama ta sau chiar cu poza ta pe cana sau chiar un breloc.

| deutza254 a răspuns:

-un buchet de flori frumos
-o bratara
-o bluza sau ceva de imbracaminte
-un obiect de decor
-o crema sau un parfum
-sa personalzezi ceva
-o poezie( daca vrei iti compun eu una pentru ca ma pricep f bine )
-o felicitare sunt foarte dragute cu sclipici pentru ziua mamei
-o rama foto
-o esarfabig grin
-o oja
-o geantabig grin
eu cam atat stiu :* e ceva cere`mi id`ul prin msjbig grin

| Ioana_9340 a răspuns:

Eu,in locul tau as lua o foaie A3 si as lipi cateva poze preferate ale ei! o sa mearga!(o sa o sensibilizeze )big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sai faci o surpriza.de exemplu.:o felicitare.+ ceva in care sai areti toata dragostea tea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite am eu o idee1 sa faci dintr-o sticla sa o tai in forma unui cosule 2cand ai terminat sa bagi o bucata de plastelina facuta mingiuta in el 3 sa ei niste sarma sa tai si sa faci caun creon una 4 sa o invelesti in hartie colorata verde 5 sa faci niste bobite din hartie creponata si sa lipesti pe sarma numa inainte sarma trebuie sa o indoi 6 sa fac din hartie alba 3 ghiocei si pe fiecare dintre sarma sa o lipesti si atat e foarte simplu o sa iti iasa superrrrrrrrrrrrr

| ValentinCN a răspuns:

In ultimul timp se folosesc felicitari trimise prin intermediul online. Aici gasesti o felicitare http://lectii-photoshop.com/......-8-martie/ pe care o poti personaliza online in acel site.
Aici poti gasi texte cu ocazia data felicit.eu
La urma urmei felicitarea data o poti scoate la printer si cadona!

| Bijuterii111 a răspuns:

Cele mai frumoase cadouri sunt bijuteriile

| SerbanFitzosul a răspuns:

Deci poti sa ii cumperi multe lucruri dar sa fie ceva din inma ta nu idei de la alti asa mama ta o sa aprecietze faptul ca are ceva daruit din inima ta daca asta nu tea convins at sa cumpei o perna in forma de inimioara cu poza ta dar daca ai cu coi doi at poti sa o pui pe aia asta nu contraza daca mama ta este practie etc.big grin sper sa iti fiu de ajutorwinking

| Rebeca_5985 a răspuns:

Eu stiu care ar fi cel mai bun cadou: sa-i arati mamei tale ca o iubesti. Pentru ca cadourile le va uita repede