| yym a întrebat:

La cate luni se poate sti cu exactitate sexul bebelusului la ecograf? Multumesc!

6 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Nu stiu! Sa-ti traiasca!

| yym explică (pentru m1dn1gh7):

Multumesc mult! Acum cateva ore am aflat ca o sa am o FETITA! Sunt tare curioasă ce o sa zică sotul meu!? Chiar ne-am dorit foarte mult!

| AliGab a răspuns (pentru yym):

Sa va traiasca! Sa nu te bazezi ca ai fetita. rezultatul la ecograf poate fi eronat daca evaluarea sexului este facuta prea devreme. Orice ar fi important este sa fie sanatos/sanatoasa.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru yym):

Ce frumos! big grin sa fie sanatoasa e cel mai important!

| ada1221 a răspuns:

Sexul bebelusului il poti afla pe la 4/5 luni

| yym explică (pentru ada1221):

Multumesc mult! Astăzi am aflat ca o sa am o FETITA! Sunt tare curioasă ce o sa zică sotul meu!? Chiar ne-am dorit foarte mult!