| Anonim1989077656477 a întrebat:

O sa am o nepotica(o sa fiu matusica). Acum astept sa se nasca si ma gandeam:
daca iti doresti ca un bebe sa se nasca,asta il influenteaza? si daca da, in ce fel?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu lua in seama comentariile rautacioase, si tu ai o varsta destul de frageda banuiesc. Nu influenteaza cu nimic.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Astea sunt superstitii.

| Doub a răspuns:

Iooi. Cati ani ai?

| Gizăz a răspuns:

Nu. De unde ai scos aberaţiile astea? Mai lipseşte să zici că tu crezi în ghicitul în cărţi. Sunt superstiţii pentru proşti.

| Anonim1989077656477 explică (pentru Gizăz):

NU ma judeca, te rog, e prima data cand apare cineva mai mic decat mine.

| Gizăz a răspuns (pentru Anonim1989077656477):

Păi ce legătură e între faptul că apare cineva mai mic decât tine şi superstiţiile astea prosteşti? E complet ilogic. Nu te judecă nimeni. Spun doar că sunt inepţii nebazate pe nimic real. E ca şi cum ai crede în Moş Crăciun.

Răspuns utilizator avertizat
| Octavian69 a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Exact!

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Testeaza stiintific. doreste-ti din toata puterea ca maine sa ai o limuzina maine. si apoi vezi daca se intampla.

| AdyColt a răspuns:

Nu