| LadyInBlack00012 a întrebat:

Aș dori niște idei de surprize/cadouri pt. tatăl meu...în afară de note mari pe care le iau mereu... ofer funda : x

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Daca iti permiti: o cravata, un parfum.
Daca nu`ti permiti: un desen care sa-l amuze, ceva facut de tine manual.

Gandeste`te la ce fel de om este si in functie de asta alege un cadou care crezi ca i`ar face placere.

| Claudiu_Tantas_1976 a răspuns:

Sincer nu stiu de cadou tau. Eu am venit aici doar pentru ca nu imi raspunde tata. Ce sa ii fac?

| Mayhem666 a răspuns:

Te cam lauzi cu notele mari, dar in orice caz, ar trebui sa ii iei ceva din inima, sa ii arati ca il iubesti, sau sa ii iei ceva si sa il personalizezi, sau sa il intrebi ce ii place si de acolo aflii ce sa ii iei. Bafta!

| Sarina a răspuns:

Tatalui tau ii poti lua un ceas, o pereche de papuci o trusa de scule, ori poti sa i cumperi un costum