| AleAlice a întrebat:

Mâine aniversez 5 luni de când sunt cu iubitul meu. Ma ajutati cu niște idei de cadouri originale! Ofer coroana!

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Original va fi acel cadou gandit de tine!
In functie de buget si de dragostea ta pentru el, vei fi in stare sa ii iei un codou care sa il reprezinte.
Poate ii iei un lantisor cu 2 inimioare/o bratara cu numele lui.
Totul depinde de buget.
Un tablou cu voi.
O zi buna happy

| whatevernvm a răspuns:

Un briceag, un chibrit

| darrio2007 a răspuns:

5 luni nu inseamna mai nimic.Dar pentru tine cred ca inseamna ceva, totusi.Ce sfat ti-am putea da daca nu stim ce varsta are iubitul asta al tau.Mai ales ca, din poza, nici tu nu pari prea matură.

suntserios
| suntserios a răspuns:

5 luni? ce e asa important la 5 luni?
nu e nici o luna, nici jumatate de an, niciun an; de ce trebuie sarbatorit?

Si ce coroana ne oferi?

| OnuOnulică a răspuns:

Vezi aici diverse cadouri: http://www.cadouri-inedite.ro/

| alexandrualind a răspuns:

Un parfum original.