| Reginald a întrebat:

A venit muntele la Mohammed sau Mohammed la munte?

4 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Apa depinde cine facu' prima miscarewinking

| Minks a răspuns:

Era cam orgolios Mohammed asta, si muntele cre'ca a cedat ca avea psihicul slab.

| FuckTWorld a răspuns:

Au jucat foarfeca piatra si hartie.A pierdut Mohamed el nu a acceptat si pana la urma ce sa faca uitandu-se unul la altul, trece timpul.Si in momentul ala Mohamed ii facea cu mana hai si muntele ii facea ca nu.Au stat ei trei zile si trei nopti uitandu-se unul la altul.Printr-o hipnoza a lui Mohamed 1, 2, 3 ai adormit vino la mine.Muntele a plecatlaughingrolling on the floor.

| 4b a răspuns (pentru FuckTWorld):

laughing faina teoria asta...