| anonim_4396 a întrebat:

Adam si Eva faceau sex inainte sa fie alungati din Eden?

Răspuns Câştigător
| music1is2life a răspuns:

Nu se stie. daca aveau timp liber poate dabig grin

15 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Buna intrebare laughing)

| VR26 a răspuns:

Nu.ei nu stiau de asa ceva big grin

| blueangel99 a răspuns:

NU.
Dar tu o să mai pui mult timp întrebări tâmpite?

| sandra2012 a răspuns:

Adam si Eva au nascut pe Cain si pe Abel si pe fratii lor dupa ce Dumnezeu i-a alungat din rai. Oricum tu nu astepti raspuns cu adevarat la intrebarea ta, e pusa mai mult la misto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce legatura are cu intrebarea in mortii ma-tii?

| Innovation a răspuns:

Sincera sa fiu e cam ciudata intrebarea dar ca sa iti raspund la ea voi spune:NU...

| noktambul a răspuns:

Evident. Faceau sex, mancau, se cacau, stateau la cioace, frecau pisoiul. N-aveau nicio problema, ii durea in basca...Dar nu pentru asta au fost alungati din Rai. A mancat-o-n kur pe Eva sa faca ea pe interesanta. Asa ca ia luati viteza din Eden voi doi si o sa vedeti dupa aia cum o sa va duceti traiul! Taiati-o in alta parte si apucati-va de scurmat pamantul pentru hrana care pana acum o aveati moca; cautati-va adapost de ploaie si frig, ca unde ati ajuns numai e locul ala de vesnica verdeata unde taiati voi frunza la caini; ascundeti-va de fiarele salbatice alea care in Rai stateau la mangaiat; faceti copii care o sa isi dea in cap unul celuilalt etc.

| Dumnezău a răspuns:

Nu,bagau la mat un mar dulce si zemos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, ca eu nu "tin lumanarea" big grin

| Anda1197 a răspuns:

Frate da tu esti tare fraier! nu mai umple site-ul cu intrebari asa stupide! asta nu exista pe atunci!

| DomineRex a răspuns:

Bine inteles, sexu este o metoda buna de procreiere, cum vroiai sa faca copii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineinteles.faceau doar normal.nu oral si anal ca tine acum.vad ca ai iceput sa te arzi in bostan pe castane.mas fi mirat sa nu fie asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Lifen: Esti plin de frustrari man. Mai scapa din ele ca o sa dea dracu peste tine.

| eliaclodia a răspuns:

Dupa rolul pe care incerci sa-l joci as crede ca tu cunosti foarte bine raspunsul. Iti place sa le golesti oamenilor inima de personajele lor. Cica: goniti ma din eden pe cupluri, nu stati cu ochii mari plin de adoratie spre fericirea altora. Sarmane invidios.

| suedezul22 a răspuns:

Nu faceau nu mai dupa ce au cunoscut raul au facut sex